Café Am Fernsehturm

3.1
(121)

Café Am Fernsehturm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Panoramastraße 1, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Café Am Fernsehturm Yol Tarifi

Café am Fernsehturm

Café Am Fernsehturm Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Panoramastraße 1, Berlin – Germany olan Café Am Fernsehturm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café Am Fernsehturm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café Am Fernsehturm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café Am Fernsehturm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café Am Fernsehturm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café Am Fernsehturm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café Am Fernsehturm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café Am Fernsehturm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café Am Fernsehturm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 121

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café Am Fernsehturm Yorumları

  1. Çok lezzetli bir kahvaltı. Dışarısı çok rahat.
    Eskiden iyi bir kafe ve hayvanlara gönül vermiş çok hoş bir garsondu. Böyle büyük bir kase su ve çok özenli.
    Bu yüzden sadece tavsiye edilebilir

  2. Servis Almanca anlamıyor. Abilir
    dondurma türlerini hatırlamıyorum ve hiçbir şey yazılmadı. 6 pazardan sadece biri doğru yapıldı (ipuçlarında). Dondurmanın tadı çok iyi ama 2 yıldız!

Yoruma kapalı.