Busstop Flixbus Café

3.3
(53)

Busstop Flixbus Café adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Busstop Flixbus Café Yol Tarifi

Busstop - FlixBus Café

Busstop Flixbus Café Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Berlin – Germany olan Busstop Flixbus Café, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Busstop Flixbus Café ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Busstop Flixbus Café yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Busstop Flixbus Café hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Busstop Flixbus Café ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Busstop Flixbus Café ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Busstop Flixbus Café için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Busstop Flixbus Café bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Busstop Flixbus Café sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Busstop Flixbus Café Yorumları

  1. Kötü bilgi, otobüs şoförlerinin bazen hiçbir bilgisi yoktur. Gecikmeler olabilir, ancak kalkıştan 4 dakika önce 50 ila 60 dakika sürebilen bir mesaj almak çok çirkin. Eğer bilseydin, otobüsümüz kalkmadan önce bir sonraki otobüse rezervasyon yapardık. Fiyat iyi, ancak iletişim iyi değil.

  2. Şimdiye kadar dış yolculuğa sadece sürücü ve yapılan otobüsün doğası ile iyi deneyimler. Arabasız Pazar denmesine rağmen otoyoldaki trafik sıkışıklığından dolayı gecikme! Ancak otobüs şoförü yardımcı olamaz!

Yoruma kapalı.