Bull Playstation Ps5 Cafe

5
(27)

Buca Bull Playstation Ps5 Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, Safir residence, 203/52sk. no:6/h, Buca – İzmir

Telefon : 0507 547 73 44

Buca Bull Playstation Ps5 Cafe Yol Tarifi

Bull Playstation - PS5 - CAFE

Bull Playstation Ps5 Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, Safir residence, 203/52sk. no:6/h, Buca – İzmir olan Bull Playstation Ps5 Cafe, işletmesine 0507 547 73 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bull Playstation Ps5 Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bull Playstation Ps5 Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bull Playstation Ps5 Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bull Playstation Ps5 Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bull Playstation Ps5 Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bull Playstation Ps5 Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bull Playstation Ps5 Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bull Playstation Ps5 Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bull Playstation Ps5 Cafe Yorumları

  1. Açıldıktan sonra başka yere gitmediğimiz bir ps salonu. Her masa degiştikten sonra ps kolları güzelce temizleniyor. Kollar yeni ,tv ekranı büyük, koltuklar rahat.Emre beye ilgisinden dolayı teşekkürler.

  2. Çok güzel bir karşılama var, çalışan arkadaşlarla samimiyet çok güzel. İçerisi çok ferah. Sürekli müşteriyim kollarla ilgili bir sıkıntı yaşamadık hiç. İstediğiniz bütün oyunları bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum ????

  3. İzmirde 1 numara olmasının yanı sıra Türkiye’de 1 numara olmak için çaba gösteren son derece temiz ve özellikle covid döneminde fazlasıyla titiz ferah bir PlayStation kafe.1 kere gitmeniz 91716 defa gitmenize neden olacaktır.

  4. İnsanın kendini evinde gibi hissettiği sıcak bir ortamı var. Bazen arkadaşlarla pes atarken arkadan annelerimiz çerez getirecekmiş gibi hissettiğimiz tek ortam. Yakın çevremizde böyle güzel, güvende hissettiğimiz bir mekanın olması güzel. Daima güleryüzlü insanlar. Ve hep güncel oyunlar mevcut. Ayrıca kol bozuk bahanesine yer yok 🙂

Yoruma kapalı.