Budget Autovermietung Berlin

3.1
(59)

Budget Autovermietung Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kronenstr 16 Ecke, Friedrichstraße, Berlin – Germany

Telefon : 069 710445596

Budget Autovermietung Berlin Yol Tarifi

Budget Autovermietung Berlin

Budget Autovermietung Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kronenstr 16 Ecke, Friedrichstraße, Berlin – Germany olan Budget Autovermietung Berlin, işletmesine 069 710445596 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Budget Autovermietung Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Budget Autovermietung Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Budget Autovermietung Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Budget Autovermietung Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Budget Autovermietung Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Budget Autovermietung Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Budget Autovermietung Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Budget Autovermietung Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Budget Autovermietung Berlin Yorumları

  1. No dia 20 de novembro de 2019 combinei com o atendente “Mike” a troca de um veículo da Budget, que estava em más condições. Imediatamente, ele solicitou a confirmação da troca com o gerente e me disse para retornar no dia seguinte. Ao retornar na hora e dia marcados fui recebido por outro atendente, de forma extremamente rude e mau educada, sem o menor profissionalismo. Solicitei a presença do gerente para confirmar o combinado e o mesmo foi tão rude e agressivo quanto o funcionário em questão. Fiquei completamente assustado com a atitude destes dois “estupidos” e me retirei do local.

  2. Bu kuruma güvenmeyin. Tamamen güvenilmez. Bize haber vermeden sadece arabanın maliyetini değiştirmekle kalmadılar, aynı zamanda imzaladığımız sözleşmede zaten belirtilmiş olan ve hiç vermediğimiz hasarlar için 500 € tahsil ettiler. Müşteri hizmetleri tepkisiz, işe yaramaz. Cevap vereceklerine söz verdiler ve bunun yerine bize yanlış faturayı tahsil ettiler. Lütfen burada araba kiralamayın.

Yoruma kapalı.