Buca Vestel Özel Servis

4.8
(5)

Buca Vestel Özel Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 63. Sk. 2-6, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 342 81 58

Buca Vestel Özel Servis Yol Tarifi

Buca Vestel Özel Servis

Buca Vestel Özel Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 63. Sk. 2-6, Buca – İzmir olan Buca Vestel Özel Servis, işletmesine (0232) 342 81 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Vestel Özel Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Vestel Özel Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Vestel Özel Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Vestel Özel Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Vestel Özel Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Vestel Özel Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Vestel Özel Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Vestel Özel Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Vestel Özel Servis Yorumları

  1. Her türlü beyaz eşya bakım işinde çok profesyoneller tamir ettikleri birşeyin şimdiye kadar bi daha arızalandığını görmedim. Güler yüzlü bir hizmet veriyorlar. Çok memnunuz.

  2. İşlerini çok iyi yapıyorlar her türlü servis ihtiyacımızda arıyoruz. Akşam 8 e kadar açık olması da artı yönlerinden biri.

Yoruma kapalı.