Blumenjaeger

4.8
(23)

Blumenjaeger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kaffee, Rosenthaler Str. 51 Im Innenhof vom Einstein, Berlin – Germany

Telefon : 0176 43008831

Blumenjaeger Yol Tarifi

Blumenjaeger

Blumenjaeger Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kaffee, Rosenthaler Str. 51 Im Innenhof vom Einstein, Berlin – Germany olan Blumenjaeger, işletmesine 0176 43008831 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumenjaeger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumenjaeger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumenjaeger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumenjaeger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumenjaeger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumenjaeger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumenjaeger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumenjaeger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumenjaeger Yorumları

  1. Güzel buket, süper güzel servis ve hoş bir sohbet. Çok teşekkür ederim! Evin hanımı çok mutlu oldu. Harika dükkan!

  2. Düşmanca, öğretim kadrosu! Basit bir soru tam bir öfkeyle yanıtlanır! Herkes çiçek uzmanı değildir. Belki de çiçekçiler tevazu yüzünden tekrar kapanmak zorunda kalacak!

  3. Her zaman çok arkadaşça tavsiyeler aldığım çok güzel küçük bir dükkan. Her buketle mutluydum ve partnerim daha da çok!

Yoruma kapalı.