Blumen Florentine

3.7
(29)

Blumen Florentine adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wallstraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 0174 1790930

Blumen Florentine Yol Tarifi

Blumen Florentine

Blumen Florentine Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wallstraße 1, Berlin – Germany olan Blumen Florentine, işletmesine 0174 1790930 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumen Florentine ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumen Florentine yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumen Florentine hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumen Florentine ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumen Florentine ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumen Florentine için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumen Florentine bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumen Florentine sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumen Florentine Yorumları

  1. Kaliteli, seçim ve piyasa fiyatları ile iyi çiçekçi dükkanı. Önemli: mağaza bir süre önce taşındı ve şimdi Spittelmarkt metro istasyonuna daha yakın.

  2. Ofis için hızlı bir şekilde bir bitkiye veya birkaç çiçeğe ihtiyacınız varsa, ikisini de burada bulabilirsiniz. Ancak seçim sınırlıdır.

  3. İyi bir reytinge sahip olduğu için Wolt üzerinden sipariş verildi. Ancak, önce Google inceleme derecelendirmesini görmüş olsaydım, sipariş vermemiş olabilirdim. Harika olduğu için mutluyuz. Çiçekler taze ve kocamandı. Tekrar tavsiye ederim. Umarım 5 yıldızım Google derecelendirmenize yardımcı olabilir. Aynen böyle devam!

  4. Self servis!

    Ekstra orada, 5 dakika sonra hala çiçekler için ödeme yapabilecek kimse yoktu, Google üzerinden dükkandaki dükkan aradı – şu anda meşguldü, 10 dakika beklemeliyim

Yoruma kapalı.