Blanche Fleur

4.8
(26)

Blanche Fleur adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 217, Berlin – Germany

Telefon : 030 41714040

Blanche Fleur Yol Tarifi

Blanche Fleur

Blanche Fleur Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 217, Berlin – Germany olan Blanche Fleur, işletmesine 030 41714040 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blanche Fleur ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blanche Fleur yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blanche Fleur hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blanche Fleur ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blanche Fleur ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blanche Fleur için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blanche Fleur bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blanche Fleur sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blanche Fleur Yorumları

  1. Sadece ben değil, oradan satın alınan güzelce bağlanmış buketlerin alıcıları da çok seviniyor: kolayca 10 gün dayanıyorlar.

  2. Taze çiçekler ve ek süslemelerden oluşan güzel bir seçim. Buketim uzun sürdü ve çiçeklerden gerçekten keyif aldım. teşekkür ederim

  3. Dışarıdan göründüğünden daha fazlası olan çok güzel bir çiçekçi dükkanı. Dükkanın bir turu kesinlikle buna değer.

  4. Gerçekten sevgiyle ve yaratıcı bir şekilde döşenmiş fantastik çiçekçi dükkanı. Hemen servis ediliyorsunuz, personelin hepsi güler yüzlü ve çalışkan. Ve sonra bu çiçekler! Mükemmel seçim ve mükemmel kalite. Öneririz!

Yoruma kapalı.