Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh

3.2
(34)

Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Keibelstraße 36, Berlin – Germany

Telefon : 030 901661660

Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh Yol Tarifi

BIM Berliner Immobilienmanagement GmbH

Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Keibelstraße 36, Berlin – Germany olan Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh, işletmesine 030 901661660 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bim Berliner Immobilienmanagement Gmbh Yorumları

  1. Güler yüzlü personeli. Binalara yapılması gerekenler veya yapılması gerekenler hakkında iyi tavsiyeler verir. Bina ile ilgilenen biri varsa BIM ile bağlantı kurmanızı tavsiye ederim.

  2. Bir yıldız bile çok fazla!
    E-postalara ve gayrimenkule yanıt vermemek, kiralamak ve vergi tasarrufu yapmak yerine boş pozisyonlara sahip değildir. Birkaç aydır 1.000 metrekarenin üzerinde bir ofis alanı kiralamaya çalışıyoruz, herhangi bir bilgi almıyoruz veya daha fazla bilgi veya makul bir neden olmadan “şu anda kiralamada değil” anlamına geliyor. Mülkiyet 2016 yılından bu yana boş ve sadece bize vergi mükelleflerinin maliyeti. Bir utanç????????

  3. Geniş ürün yelpazesi, temiz ve dekoratif tasarım, samimi tavsiyeler… sadece biraz pahalı… organik …

Yoruma kapalı.