Berliner Sparkasse Privatkundencenter

4
(65)

Berliner Sparkasse Privatkundencenter adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 148, Berlin – Germany

Telefon : 030 86986969

Berliner Sparkasse Privatkundencenter Yol Tarifi

Berliner Sparkasse - PrivatkundenCenter

Berliner Sparkasse Privatkundencenter Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 148, Berlin – Germany olan Berliner Sparkasse Privatkundencenter, işletmesine 030 86986969 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berliner Sparkasse Privatkundencenter ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berliner Sparkasse Privatkundencenter yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berliner Sparkasse Privatkundencenter hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berliner Sparkasse Privatkundencenter ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berliner Sparkasse Privatkundencenter ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berliner Sparkasse Privatkundencenter için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berliner Sparkasse Privatkundencenter bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berliner Sparkasse Privatkundencenter sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 65

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berliner Sparkasse Privatkundencenter Yorumları

 1. Süper dostça tavsiye ve çok iyi çalışanlar. Özellikle Keziban Kalın hanım bana çok yardımcı oldu ve çok zamanımı aldı. Bu şubeyi size tavsiye ederim.

 2. Çok yardımsever ve kibar bir personel söylemeliyim. Personelin sorunlarımızı çözme şekli gerçekten çok minnettar.
  Şiddetle tavsiye edilir.

 3. Harika ofis! Güleryüzlü ve kibar personel. Deutsch bilmiyorum ama Sparkasse çalışanları bir banka hesabı açmama yardım etti. Bazıları İngilizce biliyor.
  Bir bayan bana hizmet koşulları hakkında bilgi verdi, soruma cevap verdi ve hesabıma fiziksel kartsız para yüklemem için özel bir kod verdi!
  çok teşekkür ederim harika! Gurbetçiler için harika bir banka.

 4. Bu şube ve personelle (özellikle Bayan Nadolny ile) çok, çok iyi bir deneyimim oldu.
  Ondan çok samimi bir karşılama aldım ve tüm dileklerim derinlemesine ele alındığı için tavsiyesi çok kapsamlı ve başarılıydı. Ayrıca çok bilgili ve sabırlıydı ve bana ve işlerime çok zaman ayırdı. Bu banka şubesini herkese tavsiye edebilirim.

 5. Çok iyi ve yetkin bir tavsiye, Kalin hanım çok iyiydi, anneme çok iyi baktı. sadece bu şubeyi tavsiye edebilirim

Yoruma kapalı.