Vodafone Shop Berlin

4.7
(466)

Vodafone Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderpl. 2, Berlin – Germany

Telefon : 0162 2874485

Vodafone Shop Yol Tarifi

Vodafone Shop

Vodafone Shop Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderpl. 2, Berlin – Germany olan Vodafone Shop, işletmesine 0162 2874485 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vodafone Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vodafone Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vodafone Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vodafone Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vodafone Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vodafone Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vodafone Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 466

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Vodafone Shop Berlin Yorumları

  1. 5 Sterne nur für “Marcel”
    Wir waren dort 3 mal und unser Problem wurde in erste zwei nicht gelöst. Und dann haben wir mit Marcel gesprochen. Er ist hilfsbereit, freundlich und Professional. Vielen Dank!

    Müşteri temsilcisi Marcel bize çok yardımcı oldu. Daha önceki çalışanın dikkatsizliği yüzünden yanlış sözleşme yapılmıştı ve bilgilendirilmemiştik. Adam çünkü tatile gittim dedi. 3. Gidişimizde olan biteni baştan anlattık ve Marcel uzunca bir çabanın ardından sonunda problemimizi çözdü. Teşekkürler!

  2. Çok güzel insanlar, yardımcı olmalarını seviyorum.
    Çok kibar ve sevimliler ve her zaman size yardım etmeye çalışıyorlar.

Yoruma kapalı.