Berlin Metropolitan School

4.1
(48)

Berlin Metropolitan School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Linienstraße 122, Berlin – Germany

Telefon : 030 88727390

Berlin Metropolitan School Yol Tarifi

Berlin Metropolitan School

Berlin Metropolitan School Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Linienstraße 122, Berlin – Germany olan Berlin Metropolitan School, işletmesine 030 88727390 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berlin Metropolitan School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berlin Metropolitan School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berlin Metropolitan School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berlin Metropolitan School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berlin Metropolitan School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berlin Metropolitan School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berlin Metropolitan School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berlin Metropolitan School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berlin Metropolitan School Yorumları

  1. Bu okula gidiyorum ve şu anda ortaokuldayım ve mücadele etmelerine rağmen size çok yardımcı oluyorlar. Ayrıca çok kibarlar ve yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardım ediyorlar ve bir soruyu cevaplayamadığınızda her zaman sabırlılar. Öğretmen en iyisidir !!!!! ❤️. 7. sınıfta bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!

  2. En iyi okullardan biri! Kızım onu ​​seviyor! İyi öğretmenler ve bolca eğlenceli ekstra müfredat etkinliği! Kesinlikle tavsiye ederim????

  3. Bu okul google ne zaman ilk inceleme Burası insanlar mutsuz yapar olduğunu görüyorum.

  4. An amazing school, I’ve been here for over eleven years, and everybody is incredibly supportive. If you are struggling with anything, school or private, you can always go to staff. They have great equipment and a great learning environment.

Yoruma kapalı.