Berber Galip Saç Tasarım Merkezi

4.7
(31)

Berber Galip Saç Tasarım Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yiğitler, 339. Sk. No:1-A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 448 21 10

Berber Galip Saç Tasarım Merkezi Yol Tarifi

Berber Galip Saç Tasarım Merkezi

Berber Galip Saç Tasarım Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yiğitler, 339. Sk. No:1-A, Buca – İzmir olan Berber Galip Saç Tasarım Merkezi, işletmesine (0232) 448 21 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berber Galip Saç Tasarım Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berber Galip Saç Tasarım Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berber Galip Saç Tasarım Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berber Galip Saç Tasarım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berber Galip Saç Tasarım Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berber Galip Saç Tasarım Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berber Galip Saç Tasarım Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berber Galip Saç Tasarım Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berber Galip Saç Tasarım Merkezi Yorumları

  1. Galip abi bucanin en iyi erkek berberi ALLAH uzun ömürler versin oğlu Serkani da çok iyi efendi usta biri olarak yetiştirdi..hani bazı meslekler vardır babadan oğula geçer

  2. 35 yıldır traş oluyorum.Hem sanatkar hem esnaf hem de iyi bir insan.Allah sağlıkla ailesiyle beraber nice yıllara kavuştursun.Herkese tavsiye ederim , hayırlı işler.
    Faruk Baltacı.

  3. gayet nezih,ilgili ve müşterisi her zaman olan yılların mahalle berberi

  4. Serkan usta harbi ustadır. İşinin ehli, titiz tertipli düzenli ilgi alaka herşey var. Teşekkürler tavsiye ederim. Randevu sistemi ile çalışıyorlar sıra bekleme gibi bi derdiniz yok

Yoruma kapalı.