Berat Spot

4.9
(84)

Berat Spot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, 205/6. Sk., Buca – İzmir

Telefon : 0536 054 89 50

Berat Spot Yol Tarifi

Berat Spot

Berat Spot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, 205/6. Sk., Buca – İzmir olan Berat Spot, işletmesine 0536 054 89 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berat Spot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berat Spot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berat Spot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berat Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berat Spot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berat Spot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berat Spot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berat Spot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berat Spot Yorumları

  1. Mehmet abiden koltuk ve yatak aldım. Dükkan sahibi ve çalışanlar çok içten insanlar, fiyatlarda yardımcı oluyorlar. Sattıkları mallar çok kaliteli ikinci el gibi değiller. Eve teslimatı ücretsiz yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım.Herkese öneririm

  2. İlgili ve çözüm odaklı bir satıcı sattığı ürünün arkasında duran garanti süresi boyunca her sıkıntı da çözmek için elinden geleni yapan biri. Çok memnun kaldık.

  3. Aldığımız ürünü hemen teslim edip kurdular.İlgi ve Alakaları güzeldi.Teşekkür Ederiz.

  4. Çok yardımcı oldular, kaliteli iş yapıyorlar teslimatta falan da hiç sorun olmadı üstüne kendi işleri olmamasına rağmen yardımcı ettiler bize.

  5. Ürünler güzel, satıcılar güler yüzlü. Çok memnun kaldık.

Yoruma kapalı.