Bench Cafe Hali Saha

3.9
(137)

Bench Cafe Hali Saha adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:197, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 48 48

Bench Cafe Hali Saha Yol Tarifi

Bench Cafe Hali Saha

Bench Cafe Hali Saha İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:197, Buca – İzmir olan Bench Cafe Hali Saha, işletmesine (0232) 420 48 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bench Cafe Hali Saha ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bench Cafe Hali Saha yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bench Cafe Hali Saha hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bench Cafe Hali Saha ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bench Cafe Hali Saha ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bench Cafe Hali Saha için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bench Cafe Hali Saha bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bench Cafe Hali Saha sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 137

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bench Cafe Hali Saha Yorumları

  1. Sahanın konumu çok iyi. Işletmeci Mehmet amca babamın çocukluk arkadaşı. Kendisi mükemmel bir insan. Saha gayet iyi, tavsiye edilir ????????

  2. GÖRSEL AÇIDAN SADECE DERLİ TOPLU OLMAK YETERLİ DEĞİL HİJYEN KONUSUNDA DA AYNI ÖZVERİYİ GÖSTERMEK ZORUNLULUK OLMALIDIR…BİTKİ ÇAYLARININ SATILDIĞI FRENCH PRESS APARATLAR SON DERECE KİRLİ VE ARALARINDA PAS İZLERİ MEVCUT İÇERİDE RAHAT OTURULABİLECEK ORTAM YOK…SADECE FLÖRT ADRESİ OLARAK TERCİH EDİLEBİLECEK İLGİSİZ BİR MEKÂN…????

  3. Konum itibariyle güzel yerde. Buca Eğitim Fakültesinin arka tarafında, Seyfi Demirsoy Hastanesi tarafında. Saha bakımlı sayılabilir, cafe konusu ise biraz vasat

  4. Biz burada zumba yapıyoruz .. erkekler ise futbol. İşletmecileri gayet iyi ve güler yüzlü

  5. Sakin Güzel bir yer.(halı saha boş olduğu için olabilir.)

Yoruma kapalı.