Ben Rahim

4.6
(1078)

Ben Rahim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sophienstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 28886034

Ben Rahim Yol Tarifi

BEN RAHIM

Ben Rahim Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sophienstraße 7, Berlin – Germany olan Ben Rahim, işletmesine 030 28886034 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ben Rahim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ben Rahim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ben Rahim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ben Rahim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ben Rahim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ben Rahim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ben Rahim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ben Rahim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 1078

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ben Rahim Yorumları

  1. Foursquare uygulamasında 9.4 puan almış, inanılmaz hafif içimli ve çok lezzetli kahveleri olan hoş kokulu bir dükkan.

  2. Kahve harikaydı. O kadar yenilikçiydiler ki benimle Almanca konuşmayı reddettiler ???????????? Tuvalet isteyen başka bir misafire sadece Almanca kısaca cevap verdi, ben de Almancasına iltifat ettim belki onunla flört etmeye çalıştığımı düşündü, kesinlikle asla olmaya çalışmaz yine güzel! ????
    Konum çok merkezi. Küçük ve şirin bir yer ama vibe yapamam. Daha samimi kahve dükkanlarını tercih ederim ????

Yoruma kapalı.