Bellaflora Blumen & Wein

4.8
(119)

Bellaflora Blumen & Wein adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 36, Berlin – Germany

Telefon : 030 41717988

Bellaflora Blumen & Wein Yol Tarifi

Bellaflora Blumen & Wein

Bellaflora Blumen & Wein Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 36, Berlin – Germany olan Bellaflora Blumen & Wein, işletmesine 030 41717988 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bellaflora Blumen & Wein ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bellaflora Blumen & Wein yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bellaflora Blumen & Wein hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bellaflora Blumen & Wein ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bellaflora Blumen & Wein ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bellaflora Blumen & Wein için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bellaflora Blumen & Wein bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bellaflora Blumen & Wein sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 119

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bellaflora Blumen & Wein Yorumları

  1. Kötü müşteri hizmetleri. Yanlış sipariş alındı, ancak çalışan denetimi yapılmadı. Ayrıca çok kaba. Ne yazık ki oradaydım ilk ve son kez.

    Çiçekler güzeldir, ancak bir dahaki sefere müşterilerinize nasıl davranacağınızı düşünmelisiniz.

  2. Her zaman fazlasıyla memnun! Güzelce karşılanırsınız, tavsiye edilirsiniz ve her dilek yerine getirilir. Kalite ve hizmet tam burada! Benim açımdan açık öneri!

  3. Bu yıl yine balkonumuz için böyle güzel çiçekler önerildi. Harika tavsiyeler veren harika bir çiçekçi dükkanı!

  4. Patron son derece kaba. Beklediği fiyatlarla, zaman zaman gülümseyebilmeli. Mallar ve hizmetler hakkındaki sorulara, sanki her şey olduğu gibi kabul edilmiş gibi aptalca bakılıyor.

Yoruma kapalı.