Basement Boulderstudio

4.6
(301)

Basement Boulderstudio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stresemannstraße 72, Berlin – Germany

Telefon : 030 24649465

Basement Boulderstudio Yol Tarifi

Basement Boulderstudio

Basement Boulderstudio Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stresemannstraße 72, Berlin – Germany olan Basement Boulderstudio, işletmesine 030 24649465 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Basement Boulderstudio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Basement Boulderstudio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Basement Boulderstudio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Basement Boulderstudio ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Basement Boulderstudio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Basement Boulderstudio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Basement Boulderstudio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Basement Boulderstudio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 301

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Basement Boulderstudio Yorumları

 1. Yeni başlayanlar ve profesyoneller için rotaları olan güzel salon. Onun için oldukça büyük ama normal fiyat. uğrayabilirsiniz.

 2. İyi salon. Bununla ilgili söylenecek fazla bir şey yok … ne yazık ki, rekabetle karşılaştırıldığında, onları gerçekten öne çıkaran hiçbir şeyleri yok.

 3. Havasız, dolu, bodrum atmosferi.
  Dükkandaki hava gerçekten çok kötü ve havalandırmak için pencere yok.

  Ne yazık ki, birçok yeşil rota her zaman atlama içerir, aksi takdirde tesis içi rotalar çok eğlencelidir.

  Bir kürek çekme makinesi ve pompalama için makineler var, bu harika!

 4. İyi konumlandırılmış ve rota, güç odaklı ve tekniğe göre değişir.

  İyileştirmeler için ne kadar çok alan var.
  Dolapların çoğu, özellikle kış aylarında, ceketler daha büyük olduğunda, bir şeyler içermek için küçüktür. Yine de bazı gardırop rafları yerleştirebilir.
  Soyunma kabinlerinin hiç havalandırması yok, pandemi sırasında gitmeyi biraz garip kılıyor.
  Telefon sinyali olmadığı için Wifi iyi olurdu, arkadaşlarla koordine etmeyi zorlaştırır.
  Korona uygulaması için check-in yok. Bu aslında pandemi sırasında gerçekten garip.
  Dolabın açmak için bir kolu olabilir.
  Yer zor olsa bile çok kalabalık olabilir, sadece sınırlı yuvalar mevcuttur. Personel, rezerve edilenden daha uzun süre kalanlar için daha kısıtlayıcı olabilir.

 5. serin bouldering spor salonu. her zaman ilginç yolları vardır. acemi dostu ve aynı zamanda profi için zorlu rotalara sahiptir. Güler yüzlü personel.
  Ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum. ancak bir bodrum katında bulunduğundan, bazen hava sirkülasyonu en iyisi değildir. kalabalık olduğunda genellikle havada beyaz toz (tebeşir) görür.

Yoruma kapalı.