Barış Pide Ve Lahmacun

4.4
(25)

Barış Pide Ve Lahmacun adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, 191/1. Sk., Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 71 37

Barış Pide Ve Lahmacun Yol Tarifi

Barış Pide ve Lahmacun

Barış Pide Ve Lahmacun İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, 191/1. Sk., Buca – İzmir olan Barış Pide Ve Lahmacun, işletmesine (0232) 442 71 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Barış Pide Ve Lahmacun ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Barış Pide Ve Lahmacun yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Barış Pide Ve Lahmacun hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Barış Pide Ve Lahmacun ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Barış Pide Ve Lahmacun ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Barış Pide Ve Lahmacun için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Barış Pide Ve Lahmacun bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Barış Pide Ve Lahmacun sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Barış Pide Ve Lahmacun Yorumları

  1. Saat 18:20 de verdiğim pide içini 40 50 dakikada yaparız diye beni gönderdiler 50 dk sonra gittigimde ise daha posetini dahi açmamışlar verdiğimiz pide içinin…daha öncede aynısını yaptılar hemde misafirleri sofrada beklettik defalarca…kardesim yetiştiremiyorsanız dış siparişiniz cok ise pide ici almıyoruz diyin…bizde soframizi ona göre kuruyoruz…orda isyan edip pide içini aldığımda dahi ne bir özür var ne birşey sizi dinleyen yüzünüze bakan bile yok…kısacası buraya pide yaptirmak için iç falan götürmeyin…diğer işlerini bilmem ama esnafliklari sıfır sözlerinde durmuyorlar..
    Not olay çeşitli zamanlarda ayni kişiye 3 kezden fazla yaşanmıştır. ( hep de mecburiyetten )

  2. Evden getirdiğimiz sebzeleri közledi. Hızlı servisleri var. Telefonla sipariş alıyorlar.

  3. 2 tavuk döner dürüm için dükkanda 20 dk gereksiz bir şekilde bekledim.

Yoruma kapalı.