Badem Su

3.2
(5)

Badem Su adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, 1257. Sk. 6/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 47 77

Badem Su Yol Tarifi

Badem Su

Badem Su İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, 1257. Sk. 6/A, Buca – İzmir olan Badem Su, işletmesine (0232) 420 47 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Badem Su ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Badem Su yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Badem Su hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Badem Su ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Badem Su ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Badem Su için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Badem Su bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Badem Su sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Badem Su Yorumları

  1. Suyu getiren kişi sağır ve dilsiz sanarsınız müşteriyle iletişim kurması gerektiğini biliyor değil mi ? İşinin suyu getirmekten ziyade iletşim kurmaktan geçtiğinin farkına varması gereken bir firma…

  2. Dışarıda olduğum için kapının açılmasını 2dk bekleyemeyen firma. 2dk lık süre, firmadaki şahsın telefondaki kendi söylemidir.

  3. Hizmet güzel. Güler yüzlü. Yaklaşık 19 yıldır buradan su alıyorum. Çok memnunum.

Yoruma kapalı.