Atıl Tantuni Mersin

4.3
(93)

Atıl Tantuni Mersin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 4. Sk. 4 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 420 33 01

Atıl Tantuni Mersin Yol Tarifi

Atıl Tantuni Mersin

Atıl Tantuni Mersin Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 4. Sk. 4 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Atıl Tantuni Mersin, işletmesine (0232) 420 33 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atıl Tantuni Mersin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atıl Tantuni Mersin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atıl Tantuni Mersin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atıl Tantuni Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atıl Tantuni Mersin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atıl Tantuni Mersin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atıl Tantuni Mersin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atıl Tantuni Mersin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 93

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Atıl Tantuni Mersin Yorumları

  1. Hızlı servis muhteşem lezzet böyle tantuni Bi Mersin de Bide Atıl tantunide var.

  2. Öncelikle mekanın temiz titiz ve müşteriye olan ilgi alaka on numara beş yıldız inşallah ALLAH tan kardeşimize bol bol kazançlar dilerim tavsiye ederim

Yoruma kapalı.