Arminius Apotheke

3.2
(20)

Arminius Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schönhauser Allee 172, A, Berlin – Germany

Telefon : 030 4427835

Arminius Apotheke Yol Tarifi

Arminius-Apotheke

Arminius Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schönhauser Allee 172, A, Berlin – Germany olan Arminius Apotheke, işletmesine 030 4427835 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arminius Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arminius Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arminius Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arminius Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arminius Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arminius Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arminius Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arminius Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Arminius Apotheke Yorumları

  1. Eczane açıkça tıp merkezinde olmanın iyi bir konuma yarar. Tavsiye edemem: tavsiye için istekli ve / veya tavsiye için tekrarlanan bir eksiklik var ve eczacılar hangi ürünü tek ürün olarak sunacağına karar veriyor gibi görünüyor. Daha ucuz bir üretici önerirseniz, bu reddedilir. Son denemem bugünün örneğiyle bitiyor: Yaklaşık 5 avroluk çevrimiçi Suprasorb F filmi, eczacının 120 avro araştırmasına neden oluyor. “Başka bir şey yok” …! Kollwitz eczanesinde kesinlikle emin ellerdesiniz: yetkili ve müşteri dostu.

  2. Satıştaki bayanın bir müşteri olarak bana kullandığı çirkin tonla, bence bir gardiyan olarak çok daha uygun olurdu.
    Bu eczanede bu türden ikinci deneyim olduğu için, oradaki bayanlar ve baylar gelecekte müşteri olarak bensiz de yapabilecekler.

  3. Arkadaş canlısı. İfadeleri anlayamıyor ve onaylayamıyorum.

Yoruma kapalı.