Aral

3.6
(82)

Aral adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Holzmarktstraße 12-14, Berlin – Germany

Telefon : 030 24720748

Aral Yol Tarifi

Aral

Aral Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Holzmarktstraße 12-14, Berlin – Germany olan Aral, işletmesine 030 24720748 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aral ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aral yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aral hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aral ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aral ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aral için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aral bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aral sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 82

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Aral Yorumları

  1. Personel çok düşmancaydı, buraya bir daha asla gelmeyecek ve hatta kibarca sorup tuvalete gitmek isteyip istemediğinizi sorarsanız ve yakında bozulacağını söylerler. Bir servis istasyonu operatörü olarak, tuvaleti kullanım için ücretsiz bırakmak zorundasınız.

  2. Araba yıkama gerçekten iyi değil Araba çok fazla leke ile çıktı ve hatta eskisinden daha kirli. Şikayetime verilen yanıt profesyonelce değildi. artık gitmiyorum…

  3. Yemek için bir ısırık aldım. Temiz ve düzenliydi. O kadar ucuz değil elbette ama o hangi benzin istasyonu?
    Aksi takdirde iyi bir seçim.

  4. Yeterince değişiklik alamamak! , 63 euro ödemeliyim. 50 euroluk bir banknot, 20 euroluk bir banknot ve 2 x 2 euroluk parça koydum ve sadece 9 euroyu geri aldım. Bunu hemen kasiyere gösterdim, ancak herhangi bir bilgi yok. Amacım mümkün olduğunca az değişiklik yapmaktı. Yoksa sadece 70 Euro verebilirdim.

  5. Leute wer es noch nicht weiß capi war auch schon hier vor Ort würde sagen läuft …

Yoruma kapalı.