A&O Hostel Berlin Mitte

3.1
(6640)

A&o Hostel Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Köpenicker Str. 127-129, Berlin – Germany

Telefon : 030 809475200

A&o Hostel Berlin Mitte Yol Tarifi

a&o Hostel Berlin Mitte

A&o Hostel Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Köpenicker Str. 127-129, Berlin – Germany olan A&o Hostel Berlin Mitte, işletmesine 030 809475200 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca A&o Hostel Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan A&o Hostel Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. A&o Hostel Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak A&o Hostel Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan A&o Hostel Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. A&o Hostel Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. A&o Hostel Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada A&o Hostel Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 6640

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca A&O Hostel Berlin Mitte Yorumları

  1. Burada yer ayırtmadan önce dikkat edin. Çünkü siz yer ayırtsanız bile oraya gittiğinizde rezervasyonunuzun görünmediği istediğiniz odanın dolu olduğunu işitebilirsiniz. Çok büyük bir hostel ve fiyatları da abartılı…

  2. Gayet güzel. Konumu da iyi. Avrupa turundayım bu sene burayı seçtim ve beğendim. Tavsiye ederim

Yoruma kapalı.