Anatolia Girls & Boys Dormitory

2.8
(67)

Buca Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 8/4. Sk. No:14, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 00 26

Buca Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory Yol Tarifi

Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory

Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 8/4. Sk. No:14, Buca – İzmir olan Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory, işletmesine (0232) 420 00 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Anatolia Girls & Boys Dormitory Yorumları

 1. 1 yıldızı yorum yapabilmek için veriyorum. Yoksa 1 yildiz bile asla etmez. Geçen sene oğlumu kaydettirdim, aman bir incelik bir düzgünlük eridiler karşımızda. Milli değerlerden başladılar anlatmaya. Biz inandık her şeye. Sonradan çıktı karamanin koyunu. Yemek desen iğrenç, öğrenciler sanki tutsak, yurda giren çıkan belli değil. Neyse oğlum akli basinda endişe etmedim. Bu sene okullar tatil edildi, kalan paralarını Şebnem hanım diye biri bağıra çağıra benden istiyor. Telefonu yüzüme çarpıyor, en sonundada haramiler gibi 1000 TL fazla para alıp senetleri verdi. Ama o kadar kolay değil, hemen avukatıma başvurdum. Herkese emsal teşkil edecek dava aciyorum. Kimin paralarını fazladan aldılar ise hepsini tüm öğrencilere geri verecekler. Bomboş odada kalmadan para almak ne imiş görüşeceğiz. Bu arada inanın Atatürk ve okula yakın kandirmalarina inanmayın, mükemmel yurtlar var, burası resmen başıboş. Sakin kimse çocuğunu güvenmesin bu yurda.

 2. Ben Anatolia Yurtları Kurucusu Şebnem Güler. Kurumlarımız hakkında yapılan bazı yorumlara cevap vermek isterim.
  Öncelikle Sarp Nayim Öğrencimiz ve Babası olduğunu düşündüğüm Galata Saray isimli kullanıcının yorumlarını yanıtlayalım.
  Mart 2020 de ortaya çıkan pandemi sonrası nisan ayında eğitimin yıl sonuna kadar uzaktan eğitime dönmesine kadar kimseden bir ücret talep etmedik. Gelişmeleri görüp doğru işlem yapmak için. Sonrasında okullar tamamen kapatılınca Milli Eğitim Bakanlığına bağlı yurtlar olarak Bakanlığımızdan ne yapmamız gerektiğine dair görüş istedik ve kurumlarımıza Barınma Hizmetleri Yönetmeliğinin 20. Maddesinin 4. fıkrasının uygulanmasını, Yıllık ücretin 9 aylık hizmet dönemine bölünerek içinde bulunulan ay tam, kalan bakiyenin %30 u fesih bedeli olarak hesaplanıp kalan senetlerin iadesini uygulamamızı yazılı olarak bildirdiler. Bunun üzerine öğrencilerimize bu bilgiyi aktarıp uygulamalarımızı yaptık. Sarp Nayim öğrencimiz bizden çok memnun olup kayıt yenilemeyi istediğini söyleyerek bizden sözleşme istediniz ve temmuz ayına kadar babanız Şinasi bey ile tek kişilik mi 2 kişilik mi olsun diye konuşuyorduk. Odayı boşaltmak üzere gelip okullar açılınca yer bakmaya karar verdiğinizde temmuz ayına kadar odayı işgal etmenize rağmen 18 mart 2020 itibari ile hesaplama yaparak ödeme aldığımız halde neden şimdi kötü olduk?? Ödemeyi sizden zorla almadık. Ödeme yapmadan da mahkemeye verebilirdiniz. Ayrıca mahkemeler insanlar kavga etmesin diye var. Bu çarpıtılmış yorumu size yakıştıramadım. Konaklama süresince çok da memnun olduğumuz bir öğrencimizin bu denli çarpıtılmış ifadeleri karşısında şaşkınım.
  Sayın Şennur Çakmak; yukarıda açıkladığım hesaplama yöntemini siz de eşiniz de bir türlü anlamak istemediniz. Üstelik bir hanım olarak bana çok ağır ifadeler ile hakaret ettiniz. Eşiniz bana ‘Ver Mahkemeye’ diye bağırdı. Biz de doğal olarak hukuki yollara başvurduk. Bu da yetmiyormuş gibi eşiniz Balıkesir emniyetinden tanıdıklarına beni aratarak polisin ifademi alacağı, savcının hakkımda ifadeye çağırma kararı verdiği gibi mali bir dava ile hiç bir ilgisi olmayan laflar ile korkutmaya çalışması gibi saçma sapan muamelelere maruz kaldım.
  18 yıldır Yurt İşletmeciliği sektöründe çalışan bir girişimci olarak zaman zaman öğrenci ve velilerimiz ile ihtilafa düşmemizi normal karşılarım. Ancak itibara yönelik bu yorumlara ve iftiralara sessiz kalamadım.
  Toplamda 250 den fazla öğrenciye hizmet veren kurumlarımda bir kaç memnuniyetsiz velinin olması doğaldır. Ancak şahsa yönelik ifadeler son derece seviyesiz. Kınıyorum.

 3. Şebnem hanım sizi balıkesir emniyetine değil burdur savcılığına şikayet ettim.çünkü ödediğim halde seneti icra takibine koyduğunuz için lütfen buradan manipülasyon yapmayın.ek olarak imzaladığımız sözleşmenin 6. Maddesi g bendini bi okuyun ondan sonra burada bizleri suçlayın.hatta burayı okuyan ve o yurtta benzer problemleri yaşayan tüm gençler sizde okuyun.ben elimden geldiğince size ve kurumunuza teklifte bulundum siz kabul etmediniz.konu yargıda kararı orası verecek.burada da insanlara şirin görünmeye çalışmayın

 4. Selamlar .. bir yurt işletmecisi olarak Burada yorum yapan kardeşlerime bir nebze olsun kanun nizam ve karşılıklı haklar konusunda bilgi sahibi olmaları için yardımcı olmak istiyorum ;
  Öğrenci yurtları bakanlığa bağlı kanun yönetmelik be yönerge ile açılır ve işletilir.
  Pandemi süresince öğrenciler de yurt isletmecileride mağdur olduğu bir gerçektir.
  Ancak kanun koyucu bu be benzeri durumlarda öğrencileri rakamsal maddi olarak %70 olarak korumuş yurt işletmelerini de % 30 oranında korumuştur. Burada kazançlı olan öğrenci ve velilerdir .
  Ornek verecek olursak öğrencinin yurda olan yasal süre kalan borcunun %30 unu ödemesi ve sözleşmenin fesih edilmesi bu şekilde kanunen yasaldır. Burada konu hakkında olumsuz yazı yazanları az da uyarmak istedim . Herkese başarılar diliyorum
  ÇELİKER GÖKÇİN

 5. Okumak için geldiğim İzmir şehrinde karşılaştığım en kötü şey bu yurttu.

Yoruma kapalı.