Altinsaray Wedding Hall

3.5
(192)

Buca Altinsaray Wedding Hall adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 127. Sk. No:12, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 420 01 51

Buca Altinsaray Wedding Hall Yol Tarifi

Altinsaray Wedding Hall

Altinsaray Wedding Hall Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 127. Sk. No:12, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Altinsaray Wedding Hall, işletmesine (0232) 420 01 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Altinsaray Wedding Hall ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Altinsaray Wedding Hall yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Altinsaray Wedding Hall hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Altinsaray Wedding Hall ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Altinsaray Wedding Hall ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Altinsaray Wedding Hall için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Altinsaray Wedding Hall bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Altinsaray Wedding Hall sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 192

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Altinsaray Wedding Hall Yorumları

  1. Düğün salonu olarak normal çok bir artısı yok, fakat özellikle fotoğrafcılar baştan konuştukları gibi davranmiyorlar düğün sonunda hiç ortada olmayan bir fiyat söyleyip ödenmediği takdirde ileride gelindiğinde bu fiyat iki katına çıkar diyorlar bu hiç hoş birşey değil fotoğraf stüdyosunun değiştirilmesini öneririm..

  2. Dügunumu yaptım ilgili ve alakalı guleryuzlu personeli ve düğün sahipleri için hemen hemen bütün isteklerini karşılayacak bir yer fiyatlarda gayet makul şiddetle tavsiye ederim….

  3. Pandemi bitmesi güzel fakat çok aşırı kalabalık bir düğün salonu

  4. Güzel aslında ama benim ilk tercihlerim arasında olabilecek bir yer pek değil

Yoruma kapalı.