Altın Sofra

3.9
(76)

Altın Sofra adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Valirahmibey Mahallesi, Özmen Caddesi, Çevikbir Meydanı No:88/F, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 33 33

Altın Sofra Yol Tarifi

Altın Sofra

Altın Sofra İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Valirahmibey Mahallesi, Özmen Caddesi, Çevikbir Meydanı No:88/F, Buca – İzmir olan Altın Sofra, işletmesine (0232) 438 33 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Altın Sofra ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Altın Sofra yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Altın Sofra hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Altın Sofra ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Altın Sofra ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Altın Sofra için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Altın Sofra bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Altın Sofra sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Altın Sofra Yorumları

  1. Tadı ve fiyatı arasındaki orantı muhteşem. Esnaf lokantası ortamı var o yüzden ortam arayan arkadaşlar beğenmeyebilir. Servisleri fazlasıyla hızlı, yemeksepetinden de sipariş alıyorlar. Kısacası gidin yiyin pişman olmazsınız.

  2. Sakın gitmeyin ve ya eve sipariş vermeyin yemek 1 saatte geldi bozuk büyük ihtimal arayıp söylediğimiz de yenmişse biz parayı vermeyiz gibisinden konuşuldu bizim amacımız para değil sadece uyarıda bulunduk sonra sı ise tehditvari konuşmalar

  3. sakin siparis vermeyin buradan. siparisteki numaralari sonradan taciz etmek icin kullaniyorlar. ayrica asla hijyenik degil

Yoruma kapalı.