Akşemsetti̇n Secondary School

4.5
(17)

Buca Akşemsetti̇n Secondary School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gaziler Mh. 1086. Sk. No:2 Pk:35390, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 27 44

Buca Akşemsetti̇n Secondary School Yol Tarifi

AKŞEMSETTİN SECONDARY SCHOOL

Akşemsetti̇n Secondary School İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gaziler Mh. 1086. Sk. No:2 Pk:35390, Buca – İzmir olan Akşemsetti̇n Secondary School, işletmesine (0232) 420 27 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akşemsetti̇n Secondary School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akşemsetti̇n Secondary School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akşemsetti̇n Secondary School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akşemsetti̇n Secondary School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akşemsetti̇n Secondary School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akşemsetti̇n Secondary School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akşemsetti̇n Secondary School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akşemsetti̇n Secondary School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Akşemsetti̇n Secondary School Yorumları

  1. Burası eğitimin temel taşı gibidir. İnsanlar ergenlikte her şeyin nasıl olacağını burada öğrenir. Atasun nakliyat her zaman eğitimden yana olmaya devam edecektir.

Yoruma kapalı.