8mm

4.3
(500)

8mm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schönhauser Allee 177b, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

8mm Yol Tarifi

8MM

8mm Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schönhauser Allee 177b, Berlin – Germany olan 8mm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 8mm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 8mm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 8mm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 8mm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 8mm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 8mm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 8mm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 8mm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 500

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca 8mm Yorumları

  1. Yeraltı hissi veren harika bir bar. Cuma gecesi oradaydım, güzel müzik çalan iki iyi DJ vardı. Bir projektör, havayı ayarlamak için eski film kliplerini gösterdi.

  2. Nedensiz sadece dijital aşı sertifikası istediler, yeni yönetmelik dediler, ne var ki! 1.5 saat dışarıda kalmak zorunda kaldık, sonunda (yaklaşık 30 kişi) başka bir bara gittik. Çok düşmanca, bir daha asla.

Yoruma kapalı.