80 Yıl Betontaş İlkokulu

4.9
(10)

Buca 80 Yıl Betontaş İlkokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karanfil, 1106. Sk No: 15/1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 83 49

Buca 80 Yıl Betontaş İlkokulu Yol Tarifi

80.Yıl Betontaş İlkokulu

80 Yıl Betontaş İlkokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karanfil, 1106. Sk No: 15/1, Buca – İzmir olan 80 Yıl Betontaş İlkokulu, işletmesine (0232) 420 83 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 80 Yıl Betontaş İlkokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 80 Yıl Betontaş İlkokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 80 Yıl Betontaş İlkokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 80 Yıl Betontaş İlkokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 80 Yıl Betontaş İlkokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 80 Yıl Betontaş İlkokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 80 Yıl Betontaş İlkokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 80 Yıl Betontaş İlkokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca 80 Yıl Betontaş İlkokulu Yorumları

  1. Çok muhteşem bir okul. Özel okuldan daha güzel.

  2. Kolej gibi bir okul … Küçük öğrenci sayısı az öğretmenler birebir ilgileniyorlar….

  3. Ben kızımı bu okula gönderiyorum çok memnunum kızımın son senesi ve oda çok memnun.

  4. çok güzel bir okul 4 senedir buraya gidiyorum ve öğretmenler çok güzel ders anlatıyor oyunlu dersler oluyor boş derslerde muabbet ediyoruz çok eğlenceli oluyor necla yurtsevenin sınıfındayım mükemmel bir hoca❤????????

Yoruma kapalı.