19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location

4.5
(560)

19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karl-Liebknecht-Str. 13, Berlin – Germany

Telefon : 030 27577809

19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location Yol Tarifi

19grams Alex - Café, Kaffeerösterei & Event Location

19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karl-Liebknecht-Str. 13, Berlin – Germany olan 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location, işletmesine 030 27577809 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 560

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca 19grams Alex Café Kaffeerösterei & Event Location Yorumları

 1. Vejeteryan olarak da lezzetli seçenekler buldum. Porsiyonların büyüklüğü ve her şey gerçekten kaliteli, ekmek bile ev yapımı ve çok sağlıklı görünüyordu.

  Dışarıdan, özellikle konumu nedeniyle, göze çarpmayan, ancak içeride olumlu bir sürpriz olan ve kesinlikle geri geleceğim bir yer.

 2. Restoranın girişindeki koku zaten davetkar ve lezzetli.
  Kahve ve kapuçino beş yıldız, ne yazık ki tatlılar değil.
  Her gün eve götürmek ve içmek için karışımı satın almanız gerekir.
  Personel her zaman nazik ve profesyoneldir.
  Yeşil geçidi unutmayın çünkü her zaman gerektirirler.

 3. Güler yüzlü hizmet ile harika brunch yeri. Her geldiğimde yemeğin tadını çıkardım ve her şeyi taze tutmak için menüyü düzenli olarak değiştiriyorlar. Oldukça meşgul olabileceğinden hafta sonları rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.

Yoruma kapalı.